הרבה פעמים אנשים מתקשרים ומבקשים מחיר הכי זול לפרוכת, כמה תעלה פרוכת למנצח/בית המקדש וכדו’. יש מספר נקודות חשובות שצריך לשים לב אליהם:

זה מאוד משנה באיזה רוחב הפרוכת תגיע, לדוגמא: יש פרוכת ברוחב מטר וכן הדוגמא של הפרוכת היא ברוחב מטר לעומת זאת יש פרוכת ברוחב מטר וחצי אבל הדגם הוא רק 60 ס”מ ממילא הרקמה תהיה זולה יותר.

זו הנקודה החשובה שצריך לדעת: תלוי בפריסה של הרקמה על הפרוכת, ככל שהפריסה תיהיה רחבה יותר זה יכפיל את כמות התפרים שיהיו בפרוכת והמחיר יהיה יקר יותר.

עלות של הפרוכת נמדדת בעיקר מכמות התפרים שיש על הפרוכת, כשמבקשים הצעת מחיר אני שואל שלש שאלות מרכזיות:

1.מידת הפרוכת שהוא צריך כדי לבדוק את גודל פריסת הרקמה.
2.מה הדגם שהוא רוצה
3.מה התקציב.

חשוב להבין את גובה התקציב ממסיבה שבכך ניתן להתאים את רוחב האלמנטים ביחס לפרוכת ולשמור על מסגרת התקציב ביחד עם הדגם שנבחר

ומאידך בזה אנשים נופלים כשלא מספרים להם את האמת הטמונה במחיר זול ביחס לאחרים..!

אנשים באים ואומרים שקיבלו הצעת מחיר מחברה אחרת ומחיר זול יותר, פרוכת דומה עם אותם דוגמאות פחות או יותר, אבל חשוב לדעת את ההבדל שהאלמנטים פרוסים בגודל שונה המחיר יהיה שונה, בנוסף וייתכן שאותם אלמנטים באותו רדיוס תפורים פחות תפירות וזה גם מה  שיכול להוזיל, אמנם הלקוח לא יוכל לדעת מראש לפי הסקיצה ולכן כדאי לדעת שהחברה שבחרת איכותית ואמינה

אצלנו במתניה המוצרים שלנו באיכות מאוד גבוהה! הרקמה מאוד צפופה ואיכותית והמחירים אטרקטיביים ביחס למוצר שמקבלים בסוף!

אז שאתם ניגשים לשלב הצעת מחיר והמחיר יקר לכם חשוב שתגידו מה התקציב העומד לרשותכם כדי שנתאים את הפרוכת המתאימה לתקציב שלכם.

שימו לב כשאתם ניגשים לחברה אחרת להצעת מחיר ויתכן וקבלתם הצעת מחיר זולה יותר, לא בהכרח שקיבלתם הצעת מחיר טובה יותר!
הכל תלוי מה באמת מקבלים. צריך לדעת להשוות!

לקטלוג פרוכות לחץ כאן