מאיר צבי טורקוב, מחברת מתניה יוצרים באמונה

איך הגעתי לזה?

מאז שאני מכיר את עצמי התשוקה שלי הייתה לשפר את החוויה של בית הכנסת אהבתי את השלווה והבטחון וההשראה שבית כנסת נותן למתפללים, מאז אני עסוק במחשבה איך לגרום לאנשים להיות מאושרים שלווים עם תחושת ביטחון עם תקווה והשראה לעתיד טוב יותר.

הכישרון שלי הגיע מההורים שלי אמא מורה וגם ציירת כותבת שירה ומחזות ואבא שעוסק בתחום ההוראה גבוהה ומשלב את הכישרון ביזמות ובניה.

ומכאן המשיכה שלי המשלבת את התחום ההומניסטי והמטריאליסטי הקשורה למשיכה שלי ושל ההורים שלי לתוכן ולעשייה.

ככה היום אחרי  16 שנה אני מגשים את החלום בצורות שונות, בניתי עסק שנוגע ברוב החלקים של בית הכנסת, ועד היום בלע”נ נגענו ב 2540 יהודים  שהחיים הקהילתיים שלהם הפכו להיות משהו אחר לגמרי.

מה תועלות?

אנשים שקבלו את השרות שלנו מוצאים את הקהילות שלהם מחוברות מחויבות ושותפות יותר לצרכי הקהילה ובית הכנסת

החברים שמגיעים לתפילות נהנים להגיע לבית הכנסת ומרגישים חלק ותורמים לצרכי הקהילה מתוך רגש של שותפות וחברות

וזה מגיע לידי ביטוי בתרומות לקניית שטח ואבזור בית הכנסת בריהוט מפואר המותאם  לאופי הקהילה, פרוכת המדגישה את היופי של הארון קודש, שלטי הנצחה מפוארים שמכבדים את הנפטרים בפאר והדר לדורות הבאים, שלטי תפילה שמחברים את התפילות ללב המתפללים בזוהר ממגנט.

הלקוחות שנהנו מהשרות שלנו מספרים על קהילות שבהם הדור הצעיר התחיל להשתתף בפעילות השוטפת של בית הכנסת והיקף התרומות עלה משמעותית תוך זמן קצר.

איך הערך הזה מגיע אלי?

אנחנו חושבים על הכל בצורה מושכלת החל משלב התכנון ועד הביצוע, החכמה לחשוב על הכל מראש כדי לעשות דברים בצורה נכונה ויעילה יותר ובכך גם לחסוך כסף שיתורגם לעוד רכישות שיוסיפו ויפארו את בית הכנסת.

הסוכן שלנו יאפיין את הצרכים וייתן מענה אחד לאחד והכל במקום אחד במקצועיות וביסודיות.